אודותינו

Strike הינה חברת השמה בוטיק המעניקה שירותי גיוס והשמה איכותיים בפריסה ארצית לארגונים גדולים וקטנים במשק.​

 בינואר 2018 Strike השמה החלה לתת שירותי ההעסקה ללקוחותיה. 

כאנשי שירות אנו דוגלים בשירות אדיב ונעים, הן לחברות העובדות מולנו והן למועמדים המגיעים אלינו וכאנשי מכירות אנו יודעים לשווק את המשרות בצורה הטובה והאטרקטיבית ביותר.

 חברתנו מחברת בין דורשי משרות למעסיקים אפשריים ולאחר איתור והבנה של צרכיי הגיוס, אנו מגבשים פרופיל משרה המפרט את דרישות ותיאור התפקיד הפוטנציאלים.

Strike השמה מתמחה בגיוס איכותי ונכון ועוסקת בגיוס לתחומים כגון: נציגי שירות לקוחות ומכירה (כולל גיוסי מסה), משרות בכירים, מנהלי חשבונות, קנייני רכש, מהנדסים, אנשי תפ"י, מנהלי מערכות מידע, אדמיניסטרציה, סוכני מכירות שטח, חשבי שכר, רואי חשבון, מנהלי שיווק, ממוני בטיחות, משרות משאבי אנוש, טכנאים, משרות "צווארון כחול", משרות טכנולוגיות ( אנשי סייבר, אנשי מערכות מידע, מפתחים, מומחי QA) והרשימה עוד ארוכה מלהכיל.

 

אנו מאמינים בגיוס בו אנו מתאימים לעסק שלך את העובדים הנכונים, ע"פי סטנדרטים גבוהים וללא פשרות.

 

*ניתן לראות את רשימת הלקוחות אשר עובדים איתנו בדף הבית מתחת להמלצות מועמדים ולקוחות*

מקצועיות 

 

 ב-Strike השמה אנו מחויבים למצוא הן למועמד והן ללקוח התאמה איכותית ומדויקת.

 יושר ושקיפות

 

 ב-Strike השמה אנחנו מאמינים ביושרה ושקיפות ולכן תמיד נאמר לכם מה אנחנו יכולים לעשות עבורכם ומה לא- וכמובן שאנו מצפים מלקוחותינו ליחס דומה.

 מיקוד בלקוחותינו

 

ב-Strike השמה לקוחותינו הם לא רק המעסיקים אלא גם המועמדים, אי לכך, הבנה לעומק של צורכיהם ומטרותיהם הינה ערך עליון עבורנו ולכן תמיד נבדוק שיש ביניהם פוטנציאל התאמה לפני השידוך.

דיסקרטיות

 

ב-Strike השמה אנחנו מחייבים לדיסקרטיות עבור כל הצדדים בתהליך ולכן, לעולם לא נחשוף את פרטי המועמד אם אינו חפץ בכך, ולעולם לא נפרסם את שם החברה במידה והם אינם רוצים להיחשף. 

האני מאמין של סטרייק השמה

ב-Strike השמה אנו מאמינים כי הייעוד שלנו הוא למצוא לכל אדם באשר הוא יציבות תעסוקתית ושקט כלכלי.

Strike השמה הוקמה על מנת לייצר שקט נפשי ללקוחות שלנו בכדי שיכולו להתעסק בעוד דברים מלבד הגיוס- כחברת בוטיק המנהלת קשרי עבודה עם מספר מצומצם של לקוחות, יש לנו יכולת להתמקד במשרה הספציפית הנדרשת ולדייק בכל מועמד ולבסוף אנו שולחים ללקוחותינו את המועמדים המתאימים והאיכותיים ביותר.

 

 

החזון שלנו הוא לגדול ביחד עם הלקוחות שלנו,  וכמובן לייצר עוד ועוד תעסוקה ישראלית תוצרת כחול לבן, לכן אנו דוגלים ב: 

050-3433312